O nás

Naše společnost MDT (Medical Data Transfer) - mezinárodní centrum pro telemedicínu, je světovým lídrem v oblasti vzdálené monitorace EKG nejen u lidí, ale i u zvířat. Centrum vzniklo v Brně, v roce 2008.
OBJEDNAT MĚŘENÍ EKG

Jsme nepostradatelnými dodavateli a konzultanty telemedicínských služeb nejen v České a Slovenské republice, ale i v dalších zemích, jako je Finsko, Německo, Švédsko nebo USA.

V České republice poskytujeme naše služby většině kardiologických a neurologických klinik a našimi nejbližšími kolegy a spolupracovníky jsou špičkoví arytmologové, kardiologové a neurologové.

Naší doménou je dlouhodobá neinvazivní monitorace srdečního rytmu (24 hodin až měsíc) nejen u lidí, ale i u zvířat. Telemedicína se ve veterinárním světě stává nepostradatelným pomocníkem nejen v prevenci, ale i v léčbě srdečních vad a poruch. Proto naše služby neomezujeme pouze na spolupráci s veterinárními lékaři, ale úzce spolupracujeme přímo s majiteli zvířat, která naši odbornou diagnostiku potřebují. Díky včasné monitoraci a odbornému vyhodnocení záznamů činnosti srdce jsme schopni u zvířat předejít vážným zdravotním problémům a komplikacím.

Více na www.mdt.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram